Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Injekció utáni csomósodás?

Injekció utáni csomósodás?

Figyelt kérdés
Tesóm B12 vitamint adott be nekem farba.A lényeg hogy beadásnál fájt és amikor kihúzta a tűt akkor folyt vér is.Gondolom átment egy éren a tű.Ez ok előfordul nem szívta vissza ez van.Másnap egy csomó jelent meg ott.Ez attól van hogy nem jól adta be azaz elütött egy eret vagy esetleg nem masszíroztam el teljesen? Egyébként vettem rá PHENYLBUTAZON kenőcsöt és azzal kenem. Egyébként egy ilyen csomó kb mennyi idő alatt múlik el?
2012. nov. 27. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, erre nem tudom a választ, csak azt tudom, hogy amikor Én beadom az inzulint, akkor is van hogy mikor kihúzom a tűt, akkor vér is jön. Csomók pedig vannak a hasamban is és a combomban is. Elmúlnak, de mindig újak jönnek. Neked is el fog múlni szerintem pár nap alatt.
2012. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értelek köszi.Akkor gondolom az injekció ezzel jár.Hm na ez van.
2012. nov. 27. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Be kell borogatni és elmúlik. Nekem eléggé hosszadalmas volt hónapok is eltelhetnek mire elmúlik.
2012. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. Igen, általában csomó jelentkezik a helyén, de van olyan ismerősöm is, akinek egyáltalán nem. Pár nap, vagy esetleg hét múlva elmúlik ne aggódj.
2012. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam,hogy nem marad meg örökre :) Kösz a válaszokat.Majd oda figyelek,hogy a csomóba ne menjen a következő injekció.Kösz a válaszokat
2012. nov. 27. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!