Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Komolyan ez megy a kórházakba?!

Komolyan ez megy a kórházakba?!

Figyelt kérdés

Ma reggel a suliban nagyon rosszúllettem, annyira begörcsölt a hasam, hogy nem tudtam járni. Fél órán belül be is vittek a gyereksürgősségire, ahol a portás egyből hülyének nézett és gúnyosan kérdezgette, hogy fáj a pocikád? Meg még mennyi órám lett volna? Miről jöttem el. Szimplán úgy kezelt, hogy csak lógni akarok és szimulálok ezért a várólista legvégére tett be, (sürgőssi sorrendben van a lista) 2órát vártunk a folyosón mire sikerült odakerülnöm egy orvoshoz.(minden kis 4-5-6évest aki csak egy szimpla megfázás miatt jött beengedtek amíg én összegörnyedve ott ücsörögtem) De addigra persze csillapodott a fájdalom(de nem múlt el ) és az orvos is hülyének nézett. Jól le is b*szott, hogy ilyen apróságért míért rohanunk egyből a kórházba mert ez csak egy kis szélgörcs.

Egy nagy sz*r az egészségügy magyarországon.

15/f


2012. nov. 22. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem minden kórházban van ez de tényleg olyan az egészségügy ahogy mondod..Egyszer eltört a kezem, bevittek kórházba jött az orvos semmi röngen se semmi csak megnyomogatta (majd besz@rtam a fájdalomtól)aztmondja:Semmi baj nincs csak egy kicsit meghúzódott.Elmentünk másik kórházba ott rendesen kivizsgáltak és megállapították hogy van egy szép kis törésem.Szóval vannak ilyen esetek
2012. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Üdv a való életben.
2012. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

aha.hol a kérdés?

amúgy szokj hozzá,hogy az emberek sajnos bunkók! :/

2012. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez magyarország(direkt kicsivel).

Sajnos itt egyre többen idegesek, zavarodottak, mert nincs munka és ha van nem fizetik meg rendesen. Az orvosok is szállingóznak ki külföldre.:)

2012. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egy nagy sz*r az egészségügy magyarországon. "


Ja, ja! Az egész ország szar, mert neked finganod kellett....

2012. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de a portás viselkedését leszámítva 100%-ig helyesen jártak el. Azért hidd el, hogy elég könnyű felismerni egy akut hasi panaszokkal rendelkező beteget ill. azt, akinek csak egyszerű hasfájása van (90%-ban szélgörcs ill. kakilás hiánya miatt, pláne a te korosztályodban). És mivel nem igényeltél sürgősségi ellátást, ezért az érkezési sorrend számított. Ez az USÁ-ban vagy Svájcban is így van...


Vagy mégis mit kellett volna tenni?

1. Sürgősen bevinni a műtőbe és feltárni, és megállapítani, hogy tényleg nincs semmi komoly és utána lábadozhatsz egy hétig (mellesleg utána fájdalom is van)?

2. Keresni egy szexi nővérkét, aki a mellével megmasszírozza a fájó pocikád és közben egy másik pedig megcsinálja a házi feladatot.

3. Egyszerűen csak előre venni a sorban és kib@szni azokkal, akik szabadnapot vettek ki, hogy bevigyék a beteg gyereküket és már reggel 8 óta ott várnak. (És utána ők írnák, hogy sz@r a rendszer, mert a gázos tinisrácokat soron kívül látják el, míg az ő nagyon lázas kisgyerekét váratják)

4. Azt csinálni, ami veled is történt.

2012. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!