Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány évre adható a rokkant...

Hány évre adható a rokkant nyugdíj, ha 46 éves nő vagyok?

Figyelt kérdés

12 éve vagyok leszázalékolva.Szó nélkül átrakta rehabilitációs ellátásra,ami azon a zöld papíron van ráírva, amin a pénz összeg van rá írva.

ez az a papír. [link]


régen erre az volt írva rokkantsági nyugdíj,

Ha valaki talál erre szóló leírást léci linkelje be nekem. Köszi szépen előre is,



2012. nov. 22. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól láttam ennyi ellátmányt kapsz 44880 Nem tudom mi bajod van ezzel. Most a neve változott, de ez is rokkantsági nyugdij
2012. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy hány évig? azt nem találom sehol. Szerintem el kell járnod rehabilitációs kezelésre, mert ez az ésszerű, és majd eldöntik, mikor vagy munka képes
2012. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy hete voltam Szotscsá előtt és még nem adtak onnan papírt.Tehát nem tudom,hogy r.nyugdíjas vagy rehabos leszek.

Nekem a bizottságon a rehabos nő azt mondta,ha rehara tesznek vesznek az visszaminősítés és lebbezzek fel,mert ki tudja mi lesz 3 év múlva,mert ezt 3 évre adjál meg.

A korházba mikor feküdtem próbáltak ilyen rehabilitációs csoportbe raki ás kaptam egy zárójelentést,hogy a rehabilitáció sikertelen volt.Ennek 3 évvel ezelőtt volt. Most nem írtak ilyet a zárójelentésre.


Szóval, ha meg kapom a pírt és rehabra raknak ,hogyan járok jobban?


Rendszeres pszichiátriai kezelésre járok és sok gyógyszert kell szednem,cukros is vagyok és reumás betegségem is van.

Havi gyógyszerem 15 000 Ft.Ha elveszik a pénzem nem tudom a gyógyszereimet kiváltani.

2012. nov. 24. 11:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Bizottság *****
2012. nov. 24. 11:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ,,hány évre %-olhatnak le?
2012. nov. 24. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs, de lehet, hogy megszüntették a rokkant nyugdíjas státuszt helyette van a rehab státusz. Neked kellene tudni, ott megkérdezni, ahol megszüntették a a rokkantsági nyugdíjat
2012. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!