Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fülátsrúrás? SŐRGŐS! Ma...

Fülátsrúrás? SŐRGŐS! Ma megyek orvoshoz, kb 3 hete van panaszom. Fájni nem fáj, de élnék az orvosok szavaival, le van talán tapadva

Figyelt kérdés
3 hete tapasztalom hogy kisebb százalékban hallok a jobb fülemre, amit már egyszer szúrtak. egy hete figyelem meg ahogy reggel felkelek kb 20százalékos lehet a hallásom, mint ha letapadna benne valami. most sót melegítettem rá, kidugult. a kérdés az lenne. mi ez? mert utánanéztem, ez talán a vákum beszívta a dobhártyát vagy mit,de ha jól olvastam azt szúrják. azt is olvastam hogy ma már nem divat, és hogy érzéstelenítik is? nekem nem érzéstelenítették, és kb 8 éve szúrták azóta már nem divat? valaki nyugtasson meg hogy nem lesz baj. külföldön vagyok, az orvos szavait kb 80 százalékban nem fogom érteni.

2012. nov. 14. 06:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!