Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Győrben jó, de nem nagyon...

Győrben jó, de nem nagyon drága fogorvos, fogorvosi rendelő?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Valaki tudna nekem Győrben ,vagy környékén jó fogorvost ajánlani,aki nem nagyon drága? Korrekt és emberséges orvosra lenne szükségem, aki nem hentes munkát végez, nagyon rosszak a tapasztalataim a fogorvosokról...2 olyan fogamat szeretném csináltatni, amit nagyon nem szeretnék,hogy elszúrjanak, az egyik az első fogam, észre vettem,hogy van a hátulján egy foltocska, lehet tömni kéne...a másik pedig egy bal felső 4-es,ami csütörtökön eltörött egy rosszul megcsinált tömés és gyökérkezelés miatt,szinte csak a gyökere maradt... A többi fogam szép és nem szeretném, ha elbaltázná valami kontár orvos.A válaszokat előre is köszönöm!
2012. nov. 5. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Én hozzá járok és nagyon meg vagyok elégedve vele. Árakról telefonon tudsz érdeklődni.

2012. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!