Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eltávolították az egyik...

Eltávolították az egyik keresztszalagomat a térdemből. Jobban járok, ha azt pótolják, vagy nem?

Figyelt kérdés
Mindennapok során állítólag nem fog feltűnni a hiánya, viszont gondolom, nagy megterhelésnél viszont igen (különböző sportok, stb.) Ha azt szeretném, hogy olyan jó legyen, mint régen, és nem akarok felhagyni semmivel, akkor mit ajánlatok nekem? Előre is köszönöm.
2012. okt. 28. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan, mint előtte volt, nem lesz többet. Hogy miben jlent hátrányt, kérdezd meg orvostól. Ráadásul nem tudod, hogy az életben mi vár még rád. Ezért is jó, ha mindened megvan. Szükség esetére.
2012. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele... A keresztszalagjaid is a patelládat tartják a helyén. Ha az egyik hiányzik, akkor mennyivel megnő az esélye annak, hogy térdakálcsficamod legyen? Szerintem megérné pótoltatni.
2012. nov. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a válaszokat. Tudok, hogy reálisan nincs rá esély, hogy olyan jó legyen, de én nem adom fel, történhetnek csodák, és szükségem is van erős térdre. A pótlással az volt a bajom, hogy azt hittem, valami mesterséges anyaggal történik, de mint kiderült, a testemből máshonnan kivett ínszalaggal. Köszönöm mégegyszer.
2012. nov. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!