Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a baj? Agyrázkódás...

Mi lehet a baj? Agyrázkódás gyanú, de napok óta fáj a fejem.

Figyelt kérdés

Szombat este elestem, és nagyon belevágtam a fejem a betonba. Ájulás, hányás nem volt, viszont megszédültem, azóta is sokszor szédülök és előfordul hányinger is, de a legrosszabb az el nem múló rettenetesen erős fejfájás, több féle fájdalomcsillapítót kipróbáltam és semmi.

Vasárnap este voltam a sürgősségin, megröntgenezték, annyit mondtak talán agyrázkódás és ennyi.... Semmi javulás... Szerintetek lehet egyéb baj is? (mert az agyrázkódás tüneteinek már csökkeni kellett volna.)


2012. okt. 23. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nyugiban kipihened igen, de ha azóta is aktivan tevékenykedsz, sportolsz vagy házimunkázol megállás nélkül akkor nem fog elmúlni.
2012. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pihenek , vizes ruházom, de sajnos minden hiába... naponta 1-2 órát ülök evés"számítógép... többi időben fekszek... :S
2012. okt. 23. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha végig pihentél akkor doki, ennyi ideig tart ezt komolyan fogják venni, lesz CT meg minden ami ilyenkor szükséges.
2012. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!