Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel elött egy picit sem...

Vérvétel elött egy picit sem szabad enni pl:joghurt? Mert én amugyis rosszulo vagyok miutá leveszik a vért ájuldozok meg hányok

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Vérvétel elött SEMMIT nem szabad enni-inni, kivéve vizet.


Ha nem tartod be, akkor az eredmények nem azt mutatják, ami a valóság.


Ha meg elájulsz, akkor felélesztenek - nem te leszel az elsö.

2012. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Teljes vérképnél semmit, csak vizet szabad inni.
2012. okt. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, mi miatt vesznek vért...


Erre a dokitól rá tudsz kérdezni. Vannak esetek, amikor ehetsz, van, amikor meg nem.


ha bizonytalan vagy benne csak picit is, akkor ne egyél. nem emiatt ájulsz el... de ha ájulós vagy, vigyél magaddal valami édesített folyadékot, és kis kekszet, és vérvétel után egyél pár falatot!

2012. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megerősítem az előttem szólót!


Ha pl. vércukrot, koleszterint, stb. néznek, akkor nem szabad enni, sőt még az előző napi étkezések is befolyásolják az eredményt!


Ha "csak" mondjuk vér alkotórészeket néznek (pl. kemoterápiánál), akkor szabad enni!

2012. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért írtam azt, hogy teljes vérképnél semmit, de van amikor szabad enni, erre jól lepontak. Normális?
2012. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!