Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fül-orr-gégészeti ellátás?...

Fül-orr-gégészeti ellátás? Hol ajánlott? (Bp. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! El kellene mennem fül-orr-gégészetre, hirtelen jött ez, nincs budapesti lakcímem, de még nem tudok hazamenni (vidéki nagyváros), csak a jövő héten.


Egyszer voltam a SOTE-n, de soha többet nem akarok a fülészetükre visszamenni. Egy nagyon kezdő szakorvos látott el, és extrém béna volt, fülmosás közben fájdalmat okozott az eszközével, leöntött a fecskendővel véletlenül.


Vidéken ez egyszerű, elmegyek "a" kórházba, ahol a fül-orr-gégészeten pikk-pakk kimossák a fülemet ilyenkor. De itt Pesten van egy csomó kórház, és nem igazán látom át, melyik nagyon rossz, melyik ajánlott.


A Honvédkórházba bárki mehet? Vagy néztem még a Péterfy Sándor utcait és a Bajcsy-t, utóbbi két helyen biztosan ellátnának, csak főleg a Bajcsy-ról elég rossz véleményeket olvastam.

A Honvédkórház meg valami fullos hely, nem? Csak oda nem világos, hogy csak ilyen honvédségi / kerületileg odatartozók mehetnek, vagy bárki?


Mit ajánlotok?


2012. okt. 17. 22:05
 1/1 A kérdező kommentje:

Na már nem lényeg a válasz, mert megoldódott ma a dolog.


Eredmény: a Honvédkórházba csak speckó esetben lehet menni (azaz ha pl. a Honvédséghez tartozol meg ilyesmi), csak simán nem. Egy jó bunkó nő tájékoztatott erről a telefonban, szinte lecseszett, hogy mégis hogy gondolom, hogy oda akarok menni, mire fel?! Mikor szóvá tettem, hogy normális hangnemben kellene beszélnie, csak annyit mondott, hogy én meg előbb tájékozódjak, mielőtt odatelefonálok (éppen azt csinálom), és lecsapta.


Ezzel szemben a Bajcsy-Zsilinszky kórházban 100%-os ellátásban részesültem. Az összes dolgozó, akivel kapcsolatba kerültem ma (telefonban a nő, a betegfelvételnél a dolgozó, az asszisztens, az orvos) mind-mind annyira kedvesek voltak, hogy teljesen le voltam nyűgözve. És persze pikk-pakk maximálisan jó ellátásban részesültem, a problémám a fülemmel meg is oldódott. Csak ajánlani tudom ezt a kórházat, ha legközelebb ilyen gondom van, csak ide fogok menni!

2012. okt. 18. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!