Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TB támogatja? Többi lent

TB támogatja? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék eljutni egy ételintolerancia vizsgálatra. Ezt támogatja a TB, vagy minden esetben fizetni kell, akárhova megyek? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 27. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből áll egy ilyen vizsgálat?
2012. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt sajnos nem tudom, hogy hogyan végzik, de szerintem a legvalószínűbb az, hogy vérből mutatják ki, nem?

Egyszer már voltam, pár éve egy allergiavizsgálaton, de akkor olyanokra néztek, hogy macskaszőr, diófélék, parlagfű, stb., tudod, az az általános. Akkor kiderült, hogy ezek közül egyik sem, de akkor még nem voltam ekcémás. Sajnos a bőrgyógyász csak tüneti kezelésként krémeket írogat fel, a kiütés miértjét nem keresi:/ Pedig tényleg jó lenne megtudni, hogy van -e ételintoleranciám, mert ha kiderül, hogy igen, akkor azt az anyagot minél előbb ki szeretném iktatni a mindennapjaimból.

2012. szept. 27. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez egy vérvizsgálat, akkor biztos támogatja a tb.
2012. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!