Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állandósúlt fülldugulásra...

Állandósúlt fülldugulásra tudtok kevésbé radikális megoldást?

Figyelt kérdés

Egy februári náthás orrfújás után bedugult mindét fülem nagy szédülés mellett (forgott minden), majd negyed óra múlva nagy nehezen kidugult.

(Elég erősen fújom az orrom)

Azóta tart a folyamatos "nyomás " érzet, mintha ki akarna ürülni valami, de nem megy.

Hagyományos módszerek bevetve: ásítás, guggolás orrbefogva,orrbefogva fújás, melegített só, kövirózsacsepp, fülgyertya.

Fül-orr-gégész szerint picit tompa a dobhártyám fénye, de nem lát semmit: ezzel el is hajtott a nagyüzemi kórházi betegellátás jeligéje alatt.

Időnként percekre kipattan, és vissza is áll.

Kívülről a fül alatti terület nyomásérzékeny, belül- mert próbáltam már "megpiszkálni " is kínomban - szintén érzékeny.(tudom-tudom, nem dugunk semmit a fülünkbe)



2012. szept. 22. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj másik fül-orr-gégészhez, mert ez magától nem oldódik meg, ha azóta is fennáll. (Valószínű, hogy egy fülkürt-gyulladásod lehetett akkor, ami nem gyógyult meg rendesen). Mindenképpen mutasd meg újra orvosnak!!!
2012. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm: egy hónapja voltam, akkor elhajtott, mint fentebb írtam.

nem fűzök hozzá túl sok reményt, mert 5 perc van egy emberre, ezt a doki mondta akkor, de megpróbáljuk.

a többiek válaszát azért várom, hátha valami okos népi gyógymód is van még a tarsolyban.

2012. szept. 22. 18:40
 3/3 A kérdező kommentje:
látom már, másikhoz: elnézést!
2012. szept. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!