Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit adjak anyajegy kimetsz...

Mennyit adjak anyajegy kimetszesert a foorvos urnak boritekban, hogy szep legyen a heg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 13:35
 1/3 kapaferenc válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD csináltasd ausztriába, az út oda vissa nem egy nagy dolog, a csúszópénzből az út is megvan, ott az ellátás lesz drágább, de minőségi. Én törött orral feküdtem magyar kórházba, hát én azt nem kívánom senkinek. Volt hogy reggel már nem volt fájdalomcsillapítójuk amit a tb biztosít. közröhely. Perkálj többet de kapsz normális ellátást, nem ilyen harmadik világbelit. Na kicsit elszaladt velem a ló, egy ilyen kivágása eléggé rutin, de azért gondold meg. Viszont a magyar eü fos, ezt fektessük le tényként.
2012. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell Ausztriáig menni. :)


Amennyit adnál borítékban, abból már elmész egy magán sebészhez, és akkor megfelelő ellátást kapsz! Ennyi.

2012. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi
2012. dec. 5. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!