Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikorra szól ez az orvosi...

Mikorra szól ez az orvosi igazolás?

Figyelt kérdés

Az áll rajta, hogy megjelentem az orvosi vizsgálaton délelőtt. Na ez egész napra szól vagy csak délelőttre?


Lenne ithon még sok dolgom. pl egy kisérletet szeretnék előkészíteni az iskolai előadásra. elég időigényes, mivel még az alapanyagokat sem tudom beszerezni, ezért nekem kell megcsinálnom. nem vagyok beteg, csak vérvételen voltam, meg jó lenne már egy kis lazítás, egy hosszú hétvége.


Köszönöm,

16F


2012. szept. 21. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:

2 hét után lazítás? mi lesz veled februárban vagy év végén, ha már most lazítani akarsz?


szerintem egész napra szól, én egyszer oszt. kirándulásra nem mentem el, mert helyette szemészetre mentem(ott kb 15 percet töltöttem) és az egész napot(7 órát) leigazolta az ofő.

2012. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!