Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Áramütés (folyt lent? )

Áramütés (folyt lent? )

Figyelt kérdés
Kihúztam a laptop töltőt a konnektorból jobb kezemmel lehajoltam és mikor húztam hozzá értem a villa széléhez és összerándult a jobb kezem ujja most kicsit zsibbad a jobb kezem baj lehet ebből? :(
2012. szept. 20. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamar elmúlik majd. Ha 1-2 nap után még mindig zsibbad, akkor nézesd meg dokival.
2012. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer én sötétben húztam ki valami dugót és akkor értem hozzá a villához, mégpedig két ujjal a két villához. A karomban éreztem, meg olyan fura hangja volt. Azon nyomban elengedtem.

Fura érzés volt, de jártam kettőt, és semmit nem éreztem tovább, nem zsibbadt. És úgy vettem észre, következménye sem lett. Legalábbis sok éve történt már, és nem volt bajom.


Még mindig zsibbad?

Mert ha igen, akkor jobb, ha szakembert kérdezel, szóval orvost...

2012. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már nem:) én is elengedtem hirtelen:)
2012. szept. 20. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!