Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a térdem. Mit tegyek?

Fáj a térdem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nagyon szeretk sportolni. Járok táncra versenyekre. És ezt mindet megnehezíti a térdfájásom. Vagyis igazából a térdem alatt egy picivel az a kiálló csont fáj. Ez miért van? Futni alig tudok táncolni mi lehet a baj? Eszembe jutott hogy azért hogy növök avgy ilyesmi avgy mert ludtalpas vagyok. Nem tudom légyszi segítsetek.

2012. szept. 18. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem is körülbelül ilyen éves koromba jelentkezett a térdfájásom, de évek múltán el is múlt - bár nekem többször ki-be ugrált, de az orvosok nem igazán mondtak semmit rá, csak annyit, hogy növök.

Tehát valószínűleg jól gondolod!:)

2012. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen de én nem akarok várni évekig nyugodtan és "boldogan" szeretnék sportolni. :) Valami rövidebb gyógymód? :D
2012. szept. 18. 19:50
 3/16 anonim ***** válasza:

Na jó túlzás, hogy évekig. : D Bár nekem huzamosabb ideig tartott, mert ugye nekem nem egyszer kiugrott a helyéről - ráadásul engem műtöttek is porcleválással.

Sajnos gyógymódot nem tudok erre a problémára, pedig szívesen segítenék neked. Lehet nincs is rá, akkor meg bizony ki kell bírni, mert a sport nagyon fontos!

2012. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És ha neke is porcleválásom van? Azt hogy észlelted hogy lehet azt észrevenni? ÉS mit csinálnak veled ha az van? o.O
2012. szept. 18. 20:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az lenne, mert nekem ez jóval a térdfájásom után volt. És úgy vettem észre, hogy találtam egy idegen darabot a térdembe, amivel unalmamba játszadoztam és rájöttem, hogy az nem odavaló. Ez elég kicsi volt, mondjuk olyan mogyorószem nagyságú. Egyébként artroszkópos műtétet végeznek rajta, ami annyit tesz, hogy egyik oldalról egy kamera, másik oldalról meg kaparásznak.:D De, mint mondtam: kétlem, hogy neked az lenne.:)
2012. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De nekem a térdem alatt az a kiálló csont fáj mindkét lábamon.Akkor sem lehet? És miért az a csont fáj?
2012. szept. 18. 20:10
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindkét lábadban egyszerre porcleválás? Elég valószínűtlen, de így látatlanba amúgy is nehéz lenne megmondani, pláne, hogy orvos sem vagyok. Ha annyira parázol, akkor pedig nyomás orvoshoz!
2012. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen már terveztem de nem szeretk orvoshoz járni. Kenegetem am lóbalzsammal fastungéllel majd reméljük jobb lesz. Meg ha tovváb fog ennyire fájni nem tudok majd érmeket nyerni. :D :/
2012. szept. 18. 20:15
 9/16 anonim ***** válasza:

A lóbalzsam jó is!:D

Dehogynem, nem lesz ott semmi gond. További sok érmet neked!:)

2012. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm am fiú vagy vagy lány? Bocsi hogy kérdem
2012. szept. 18. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!