Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Honnan tudom, ha fejtetűm van?

Honnan tudom, ha fejtetűm van?

Figyelt kérdés
gondolom akinek már kifejlődtek egyből észre veszi, de amikor még csak serkék vannak azt honnan lehet tudni? nem viszket a fejbőröm, de kis fehér golyó félék vannak a fejbőrömön, de azok régóta vannak, és csak a hajhagymáim szerintem

2012. szept. 15. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
a hajhagymádat nem érzed.Lehet hogy pikkelysömör,vagy csak simán nem öblíted le a hajad normálisan hajmosás után és rászárad a fejbőrödre a sampon...
2012. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a serkék a hajszálakon vannak nézesd meg valakivel /feleségeddel,anyukáddal/
2012. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajolj a mosdó fölé, és fésüld bele a hajadat. Ami kihullik belőle, az van a fejeden. Erre jó sűrű fésűt szoktak használni. A gyógyszertárakban lehet is kapni: tetűfésűnek hívják.
2012. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!