Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2 hete kilövettem a fülem....

2 hete kilövettem a fülem. Tegnap reggelre, annyira bedagadt, hogy eltakarta a fülbevalót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fertőtlenítem, kenegetem, a duzzanat lejjebb ment, de a fülbevaló még mindig nem látszik. A sebészeten kitudják szedni? vagy továbbra is ápoljam és várjak? Péntek van, hétfőig kellene várnom sebészetre. kétségbe estem.
2012. szept. 14. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Jahj, nekem is ez volt:D

Kilövettem, következő napra meg nem találtam a fülbevalót. Azt hittem kiesett, de aztán kiderült, hogy benne van:D

Én bementem egy kozmetikába, hogy szedjék szét, mert nekem az volt a gond, hogy mikor lőtték, nagyon összenyomták a hátuljával....

Kilazította nagy nehezen a nőci, és rendbejött.

2012. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem úgy tűnik, mintha kilökődne hátrafelé.
2012. szept. 14. 18:21
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, valószínű nálam is ez volt a baj, hogy túl szoros. de sajnos nem tudjuk kilazítani, mert előről már nem lehet megfogni :(
2012. szept. 14. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!