Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érdeklődöm, hogy a pécsi...

Érdeklődöm, hogy a pécsi Gyermekklinikán ki dr. Tóth Gergely helyett az E osztály főorvosa, aki Crohn beteg gyermekeket gyógyít? Visszajön -e dr. Tóth Gergely külföldről, ha igen mikor? Köszönettel: Gabriella

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nincs osztályvezető, holnap dől el ki fogja irányítani az osztályt. Vagy Dr. Nyul Zoltán, v. Dr Mosdósi Bernadett. Jelenleg szakorvosként Dr Soós TÜnde van ott. Sajnos az itt felsorolt orvosok egyike sem gasztroenterológus szakorvos, más szakterületük van. Egyenlőre nincs tervbe, hogy Dr Tóth Gergaly visszajön!

A Crohn betegek ellátását ezután is folytatják, mert mindkét lehetségesen odakerülő orvos ért hozzá, de legjobb telefonon érdeklődni az osztályon ez ügyben!

2012. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. szept. 18. 10:11
 3/3 anonim válasza:
15 éves vagyok és engem is Tóth Gergely doktor úr kezelt crohn betegséggel pécsett. Mivel gyermek gasztroenterológus nincs jelenleg, ezért engem most felnőtt gasztroenterológushoz küldtek.
2013. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!