Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik a 6. osztályban...

Hogyan zajlik a 6. osztályban az orvosi vizsgálat? Intimebb területek területek vizsgálata, gerinc?

Figyelt kérdés
Én magam hatodikos vagyok .

2012. szept. 7. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Számos topikot találsz erről itt! Üsd be a keresőbe, hogy "iskolai orvosi vizsgálat" ! Fiú vagy? Mert pár napja részletekbe menően leírtam egy fiú kérdésére, hogy és miért történik a FF nemi szerv vizsgálata.
2012. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk életben nem volt nemi szervek vizsgálata.Max gerinc.
2012. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen , fiú vagyok .
2012. szept. 8. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem a gerinc és egyéb vizsgálatokra vagy kÍváncsi, hanem a fütyire (mert attól tartasz kicsit). Az alábbi kérdésnél megtalálod a részleteket: "Iskolai orvosi vizsgálaton ténleg meg fogják nézni a fiuk fütyijét?


Mért nézik meg és még mást is csinálnak?"


Amúgy a gerincet úgy nézik, hogy le kell hajolni és végig húzza a doki a kezét, nincs-e görbület. Mérnek súlyt, magasságot, elvileg szemvizsgálat is van(táblát kell "olvasni"), azt is megnézhetik van-e lúdtalpad. A vizsgálattól egyáltalán nem kell félned!

2012. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemiszerv vizsgálaton résztvenni nem kötelező.Ideje lenne ha nemet mernének a vizsgálatra a diákok mondani.
2016. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!