Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történik egy EMG vizsgálato...

Mi történik egy EMG vizsgálaton? Hogy zajlik le?

Figyelt kérdés

decemberre kaptam időpontot, kíváncsi vagyok mit fognak csinálni.. tapasztalatok érdekelnének vagy aki ért hozzá :D

válaszokat előre is köszönöm:)



2012. szept. 2. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom mar tudod vagy utannaneztel hogy az izmaidat vizsgaljak.Nekem nagyon regen csinaltak ,nem is emlekszem hany tüt szurtak a labaimba,es azt hiszem a kezembe is.A tüszuras nem faj,es ha tü benne is van az sem,kicsit kellemetlen amikor ha jol emlekszem gyenege aramot eresztenek bele,nem faj,de olyan erzes,mint amikor kicsit megraz az aram.
2012. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ.. csak ebből az egy dologból áll a vizsgálat? vagy a tűszúrások mellett van még valami?:D
2012. szept. 2. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt.
2012. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!