Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiszakadt a köldök piercingem...

Kiszakadt a köldök piercingem (? )

Figyelt kérdés
kb 2 hete van meg, az utóbbi 1 hétbe lehet nagyon meg erőltettem, begyulladt, gennyezet kenegettem betadinnal de semmivel nem lett jobb.. észre vettem hogy mintha egyre jönne kijebb.. délután egyszercsak azt vettem észre hogy egy szószerint hajszálnyi vastagságú bőr tartja, ugyhogy kihuztam, és most van ott egy "Lyuk" össze fog az forrni valaha? átszabad még1x szúrni?

2012. aug. 28. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megmutatnád egy orvosnak, mielőtt elfertőződik az egész és mehetsz műtétre?
2012. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kidobta a szervezeted... van ilyen
2012. aug. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igaza van az előttem szólónak, úgyhogy szerintem nem érdemes újra csináltatni, mert valószínűleg akkor is kilökné a szervezeted :/ de örülj, hogy nem rosszabb a helyzet. mondjuk azért én legalább oda visszamennék, ahol csináltattam, ha dokihoz nem is :)
2012. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en is ugyanigy jartam tavaly nyaron.szo szerint a kezemben maradt a piercing,annyi kulonbseggel,hogy ket honapig volt meg.mivel nagyon megtetszett,telen megcsinaltattam meg egyszer,hatha benne marad es szinten kidobta,mert mar nagyon elgyengult ott a bor.fel eve meg egyszer szerencset probaltam,de alulra csinaltattam.az elejeben furcsa volt,de nagyon megszerettem es azota is megvan:)) ja es a sebem a ket elozo piercingtol mar alig latszik :)
2012. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!