Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap zsibbast a karom! Nagy...

Tegnap zsibbast a karom! Nagy a baj? A többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap kit voltam az augusztus 20.dikai ünnepségen és olyan fél körül elkezdett zsibbasni a bal karom könyök résztől egész a tenyeremig de nem erős zsibbadás volt csak olyasmi mint amikor elnyomom.Szólva 2 és fél órán keresztül éreztem mikor hazamentem vérnyomásomat megmértem 121/80 volt a pulzus 111 aztán ettem mert aznap nem ettem sokat rá fél órára megint megmértem és 116/ 60 volt pulzus 111. Kaja után egy 1 órára már nem zsibbadt és azóta se szerencsére. Mi lehet a bajom? szív robláma vagy csak a meleg miatt? Segítsetek! 16/F

2012. aug. 21. 18:14
 1/1 A kérdező kommentje:
fél6 körül kezdett zsibbadni*
2012. aug. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!