Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítás hogyan?

Anyajegy eltávolítás hogyan?

Figyelt kérdés

Simán oda lehet menni ugye, nem kell háziorvosi beutaló vagy ilyesmi? És ugye végképp nem kell külön bőrgyógyászhoz menni?

Először, csak időpont egyeztetés van vagy akár kezelés is? Hogyan távolítják el, egy vagy több alkalom kell hozzá?

És ugye ez is ingyenes mint az összes többi egészségügyi ellátás, természetesen nem magánra gondolok, mert azt tudom, hogy fizetős?



2012. aug. 12. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kellett beutaló, csak simán bementem a kartonozóba (recepcióra) időpontért.

A megadott időpontban mentem az orvoshoz, aki leszedte az anyajegyeimet.

Akkor ingyenes volt. (2009)

2012. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem előtte el kellett mennem a bőrgyógyászhoz, hogy írjon véleményt, eltávolítható-e. Utána bementem a sebészetre, és időpontot adtak.


Rögtön ott leszedték 10 perc alatt, nekem össze is varrták a sebet (lehet neked nem fogják, az én anyajegyem elég nagy volt), másnap vissza kellett mennem sebellenőrzésre, 10 nap múlva varratszedés.

Tőlem nem kértek pénzt :D ingyenes

2012. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mentek a zöld kezecskék. :)
2012. aug. 16. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!