Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elküldött az orvos vérvételre,...

Elküldött az orvos vérvételre, mi lesz akkor, ha a lapon, amit adott be x-elek 1 vizsgálatot? Meg fogja tudni, hogy azt én x-eltem be?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hadd találjam ki: drogoztál. Vagy csak kipróbáltál egy kis füvet.
2012. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van nála másolat, akkor igen. (Nyomtatott lapoknál a tollal javításokat külön is aláírják. De ha ő ikszelte be az egészet tollal, akkor lehet nincs neki másik.)

Ha ne szokványos vizsgálat, akkor is furcsállhatja. ("Fiatalember, nagyon szórakozott kellet hogy legyek múltkor, amiért terhességi tesztet is felírtam.")


Elvileg okirathamisítás, de ha szereted a veszélyes életet.

2012. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert elképzelhető, hogy olyan vizsgálatot akarsz x-elni, amit ő nem is kérhetne. Van, amit csak szakorvos kérhet.
2012. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erőből neki is mondhattad volna, hogy olyan vizsgálatot is szeretnél. szerintem az orvosoddal szemben elengedhetetlen a bizalom
2012. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!