Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen lesz a kezelés és hova...

Milyen lesz a kezelés és hova kapom az injekciót? Daganat a méhemen!

Figyelt kérdés
Daganatot fedeztek fel a méhemen és azt mondták kezeléssel próbálják meg először elérni hogy felszívódjon. Injekciózni fognak de nem tudok még semmi konkrétat. 24 éves vagyok és eléggé megvagyok ilyedve.
2012. aug. 1. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában infúzió + injekció izomba. Azért kell a kezelés előre, hogy műthető legyen, elég baj ez.
2012. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt mondták lehet a kezelés hatására felszívódik és akkor nem kell műteni. Fenékbe az injekció?? Ugye nincs olyan hogy közvetlenül a méhembe adják?? Infúziót nem mondtak.Köszi már evvel is segítettél hogy válaszoltál.
2012. aug. 1. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Karba vagy combba adják legtöbbször. Nekem urológiai daganatom volt és nem is volt kérdés, hogy mit csinálnak. Bementem a kórházba, másnap megműtöttek. Azért kapsz kezelést előre, mert látnak esélyt, hogy elmúlhat vagy, hogy műthető legyen. Én holnap leszek 37. Azt hiszem ezt leírhatom, mert valószínű, hogy nem lesz holnapig semmi velem :)


Neked is a legjobbakat!

2012. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én tippem (mert így és itt csupán tippelni lehet), hogy hormon-injekciót kapsz, mert olyan jellegű lehet a daganat, amit ezzel kísérelnek meg műtét nélkül gyógyítani. A "méhbe" nem szoktak injekciót adni, tehát vagy vénásan kapod vagy izomba (a fenekedbe). (De ez csupán egy feltételezés!)
2012. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem elég nagy probléma az, hogy daganatod van. Nem azzal kéne törődnöd, hogy hova kapod a szurit. Az legyen a lényeg, hogy megoldódjon. Ne törődj azzal, hogyan csinálják, hanem azzal, hogy megoldják a problémát. Mindegy hogyan, de megoldják.
2012. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!