Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel előtti napokban, ha...

Vérvétel előtti napokban, ha diétáztam, az befolyásolhatja az eredményt?

Figyelt kérdés
májat néznek, meg vércukrot!
2012. júl. 26. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Simán...De ez attól is függ, milyen diétát követtél...

Mikor mész vérvételre?

2012. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem befolyásolja.
2012. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma reggel már megvolt a vérvétel. A diéta annyi volt, hogy 2 hete egészségesebben ezsem,mint általában-->sok zöldség,víz, smemi kenyér,meg zsíros dolog. szerintem is befolyásolhatja, ettől félek,hogy nem mutatja ki rendesen a vérvétel, ha a májammal baj van.:( (egyébként fülzúgás miatt végzik el őket) második válaszoló, szerinted miért nem befolyásolja? vagy bárki,aki tudja, írja meg kérem:)
2012. júl. 26. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert a májaddal ha gond van, ennyi idő alatt semmi változást nem fogsz észlelni, a diéta nem ront és nem javít rajta. A vércukor szintén. Ha rosszak az értékeid, az a diéta után, előtt is rossz, semmi befolyásoló tényező. Aki nem cukorbeteg, annak 2 kg cukor sem változtat rajta.

A májnak meg ennyi nem csinál semmit.

2012. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! amúgy ha nagyon keveset, mondhatni semmit ettem az utóbbi 4 napban az sem változtat? most ahogy utánanéztem itt [link] a vérvétel előtti diéta befolyásolhatja. meg ez gáz, de leírom még: előtte 2 nappal egy ilyen méregtelenítő fürdősót vettem( nem tudtam, hogy lesz ez a vérvétel ). Tudom, hogy már felesleges parázásnak tűnik, csak nagyon szeretném ha rájönnének az állandó fülcsengésem okára, és nem szeretném, ha saját hülyeségemből adódóan befolyásoltam volna az eredeti értékeket.:( vagy kérdezzem meg az orvost aki beutalt erre a májra meg vesére emiatt? nem merem ezt elmondani, tök ciki:D
2012. júl. 26. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Az semmit nem méregtelenít rajtad, a vércukrunk pedig egészséges működés esetén állandó.
2012. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A májenzimre olvastam, hogy a diéta vagy a nem evés befolyásolja. amúgy azután a fürdősós cucc után( ami egyébként én sme hinném, hogy méregtelenítene-de ha feltesszük, hogy mégis, hiszen elvileg arra van), extrém módon felerősödött a csegés a fülemben.mindenesetre érdekes. szerintem semmit nem találnak, pedig úgy örülnék, ha már végre lenne valami nyom,a min el lehet indulni! na mindegy:)
2012. júl. 26. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
A fülcsengés az kb 15 millió dologtól lehet sajnos, hátha beletrafálnak. Ha előtte nem étkeztél extrém zsírosan, nem voltál alkoholista gyógyszerfüggő, a májenzimed nem fog változni jelentősen, kivéve ha azzal van bajod, az látszani fog.
2012. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szervezetbe lerakódott mérgeket a máj és a vese üriti ki,nem a fürdősó.

Vércukor értéked lehet jobb diétától, de a májértékek változását nem hiszem hogy befolyásolná.

2012. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!