Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki, sok gyógyszert...

Ha valaki, sok gyógyszert vesz be, kimossák a gyomrát!?

Figyelt kérdés

És bevesz egy doboz gyógyszert,mindenesetben

kimossák a gyomrát is!?



2012. júl. 24. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor kimossák, ha sok gyógyszert vesz be. Én is csináltam sajnos ilyet egyszer, de nem ajánlom, nagyon kellemetlen a gyomormosás!
2012. júl. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:(

Köszönönöm...

Az ér felvágás ,az jobb!?

2012. júl. 24. 03:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jó az sem... Nagyon fájdalmas lehet:/ Azt mondjuk nem próbáltam, de szerintem nagyon fájdalmas. A gyomormosást viszont tényleg tapasztalatból írtam.


Most én is mélyponton vagyok, ezért sem alszom... de többet nem gyógyszerezek be, az tuti. Te se tedd meg! Nem tudom, mi a baj, amiért ennyire kivagy, de kívánom, hogy valahogy jobban legyél, remélem, hogy megoldható a gondod. Ha nem, akkor pedig kitartást kívánok!

2012. júl. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz meghalni?

Ne ilyeneken gondolkozz. Inkább azon, hogyan tudod összeszedni magad. Aki nagyon meg akar halni az nem gyakorikérdéseken kérdezgeti hogy melyik a jobb, hanem már megtette.

Ismerősöm bevett több doboz gyógyszert, altatót, szívgyógyszert, meg fogalmam sincs már mit, a mentősök még épp időben érkeztek, már kék volt, félig halott de visszahozták, kórházba került, gyomormosás, pszichiátria. Azóta már talpra állt. Tudod mi segített neki? Elfoglalta magát, és nem a sarokban sírt. És most már jól van, és boldog, még akkor is, ha éppen nem megy minden tökéletesen. Sok jó dolog történt vele, ami nem lehetett volna ha akkor sikerül végeznie magával.

Lesz még jobb is, hidd el. Mindig csak arra koncentrálj, hogy ezt a napot végigcsináld. Az idő majd megoldja a többit. A tramuák feldolgozására pedig keress egy jó pszichológust. És egy hobbit vagy célt, ami leköt.

2012. júl. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak azért akarom megtudni,az öngyillkosság módjait,

hogy utoljára,már ne fájjon...mert nem akarok fáradt

hulla,lenni...

Van vagy 10 nyomos okom rá...hogy megtegyem...

2012. júl. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!