Baj lehet vele?

Figyelt kérdés
Pár hete nagyon fáj a térdem..(20év alatti vagyok...)Valamikor annyira fáj, hogy nem vagyok képes rálépni..valamikor kattan egyet és elkezd szintén fájni..ez körülbelül naponta előfordul.Ma pedig egy kicsit edzettem.. és a térdem össze csuklott és mikor rá akartam állni szintén össze csuklott de nem fájt... Ez nem múlt el pár perc múlva sem.Még most is egy kicsit nehézkes rá állnom de most már egy kicsit fáj is. Mi lehet vele a probléma?Héten elmegyek vele orvoshoz..lehet valami komolyabb is?
2012. júl. 10. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy komoly lenne, kopás, szalagproblémák stb. Orvos majd biztosat mond és kezeli a dolgot. Jobbulást!
2012. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Többen mondták, hogy ha kopás..akkor műteni kellesz.: |
2012. júl. 10. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Valamikor 11-12 éves koromban hetekig fájt a térdem, a végén nem tudtam ráállni, egyszerűen összecsuklott a lábam. Elmentem orvoshoz, diagnózis: chondropathia. Kezelés: gyógyszer 1-2 hétig.

Hogy ezt miért írtam le? Talán megnyugtat kicsit. Fölösleges rögtön műtétre gondolni. :)

2012. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom..én is ezt gondoltam..csak ma rosszabb lett..Reggel olyan érzést éreztem a térdembe...mint ha valami belülről szúrná .. nem tudom miért..:S
2012. júl. 10. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek kiderítése érdekében kell minél hamarabb orvoshoz fordulni.
2012. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek beutalóért..szóval nem sokára megtudom..:)
2012. júl. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!