Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől jöhetnek ki rajtam...

Mitől jöhetnek ki rajtam pattanás szerű kiütések?

Figyelt kérdés
A vállaim és a nyakad tele van velük de kisebbek mint a patanások viszont nagyon csúnyák. A bőrgyógyász meg hülye,nemtudja mitől van. Anyám napalergiára gyanakszik. Ha az akk mit tudok csinálni, hogy elmúljanak?

2012. júl. 7. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A melegtől lehetnek apró gyulladások.
2012. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mit tudok vele csinálni? Nagyon nem birom elviselni
2012. júl. 7. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg szteroid tartalmú kenőcstől jobb lesz. Ezt viszont csak bőrgyógyász szakorvos írhatja fel.
2012. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Fúúú, de meleg van. Amúgy véletlenül nem serdülsz?
2012. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Szteroidot még csak véletlenül sem. Mivel ez nap, vagy hőség allergiának látszik, csak könnyebb ételeket fogyassz , óvakodj cca 2 hétig a naptól és akár Magne B6 féleséget használj. De a Googlen több tippet is találsz.
2012. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MagneB6-féleség.... hát ez tetszett... ekkora h.ülyeséget. A szteroidos kenőcs gyorsan szokott hatni, nem kell huzamosabb ideig használni és nagyon jó.
2012. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a hintőpor vált be
2012. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!