Fáj a fülem! (? )

Figyelt kérdés
Már 4 napja.. mindent kiprobaltam fajdalomcsillapito, becsikozas, orrfujas, ugralas. azt mondtak, hogy kulso gyulladas... ha nektek is volt ilyen, akk hogy oldottatok meg? (bocsi az ekezetekert mert ahhoz kulon billentyuzet van es gyorsan akartam)

2012. júl. 6. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél rá meleg sót, és cseppentsél bele kövirózsa levelének a nedvét.
2012. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elcsépelt, de én a helyedben elmennék orvoshoz.

Nekem szerda este elkezdett fájni a fülem, melegítettem, csütörtökön elmentem orvoshoz, aki azt mondta, hogy ezt nem szabad melegíteni, nem is nagyon aludhatnék azon az oldalamon. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem mindenfajta fülfájásra jó megoldás a melegítés.

2012. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én amilyen besz@ri vagyok, már rég a fülészeti rendelésen ülnék. Egyébként valóban úgy van, ahogy az előző írja. Nem jó rá a meleg, meg a befúvós, meg a bespriccelés csodaszerrel. Csak a doki jó rá.
2012. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szakitsd le a kövirózsa levelét és vágd félbe majd jon belole valami folyadék és azt csepegtesd bele a fuledbe :)
2013. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!