Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a mellem miatt megyek...

Ha a mellem miatt megyek nőgyógyászhoz, akkor is megfog vizsgálni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondod, hogy nem akarod a vizsgálatot, akkor nyilván nem, hiszen nem kényszeríthet rá.
2012. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagy valószínűséggel igen.


első: ez nem egy szolgáltatás, ahol te szabod meg, mire tartasz igényt és mire nem. ha az orvos szükségét látja, akkor "egyéb helyeken" is meg fogja vizsgálni, különben nem tudja felállítani a helyes diagnózist

2012. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az orvos azt csinálhat, amibe te beleegyezel. Ha te nem akarod, hogy megvizsgáljon alul, akkor nem ültethet bele a székbe, vetkőztethet le és vizsgálhat meg.

Nyilván nem azt mondtam, hogy célszerű elutasítani a vizsgálatot, hiszen ha meg akar vizsgálni, akkor annak oka van.

De az orvos azt ehet, amibe te beleegyezel.

2012. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A melled miatt? Arra a háziorvos, vagy egy általános sebész is tökéletes. A nőgyógyász az másra való.
2012. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyilván ha azt mondja kell a vizsgálat, akkor nem fogom azt mondani, hogy nem szeretném, csak tudni akartam, hogy mire számítsak. Utolsónak meg nekem egy egészségügyis mondta, hogy nőgyógyászhoz menjek.
2012. júl. 5. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok


ezzel a problémával mindenképp nőgyógyászhoz fordulj. nekem nagyon fiatalon, szinte gyerekként volt problémám a mellemmel úgy, h még sosem volt párkapcsolatom. ezzel együtt is megvizsgált mindenütt. lehet, h nem így lesz, csak azért mondom, mert sanszos és könnyebb, ha "lélekben" felkészülsz rá

2012. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felesleges vele nőgyógyászhoz menni. Ha csomót tapintottál, úgyis sebészhez irányít.
2012. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!