Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire keresettek most az...

Mennyire keresettek most az ápolók és nővérek?

Figyelt kérdés

Nyugat-Mo-ban rendeznek a munkaügyesek, ápoló és nővérképzést, de nem tudom belevágjak-e. Tudom, hogy nem sok a fizetésük, annak ellenére sem, hogy emeltek és meglehetősen kulimunkát végeztetnek velük, de pályakezdő kereskedelmis vagyok és egyszerűen nem vesznek fel sehová, még a startkártyám sem számít semmit. Középsuliban egészségügyibe jártam.


Most van ez a lehetőség, de fogalmam sincs, hogy ilyen rossz állapotok mellett van-e nővér és ápoló felvétel.


Nem tudom még, milyen szintű képzés lenne, most TÉTELEZZÜK FEL, HOGY LEGALACSONYABB KÉPZÉST ADJÁK.

Akkor mennyi az esélyem, hogy Nyugat-Mo-on elhelyezkedhetek mondjuk egy kórházban, vagy hasonló helyen?



2012. jún. 26. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak ajánlani tudom az ápolói végzettséget. Keresni jelenleg magyarországon nem fogsz szart se. De külföldön minimális eü képzettség mellett és tárt karokkal fogadnak! Vágj bele
2012. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, bevallom ez is felmerült bennem, sőt, ez az egyetlen mentsváram. angolos vagyok, ott kint Angliában tíz körömmel kapnak az ápolók után.


de ehhez kezdő tőke kell. amíg nem tudok külföldre menni, addig ITTHON TUDNÉK MELÓT SZEREZNI KÓRHÁZBAN?

2012. jún. 27. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
NAGYON!
2012. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor menj el 1-2 hónapig mosogatni vagy takaítani...abból már meglesz a kijutás esetleg hazajutás ha olyan helyre mész az első fizudból levonják majd a kaját meg a szállást szóval arra elméletileg nem kell költeni. 100-150.000-ből szerintem már neki lehet vágni az utnak. Az elég az oda utiköltség ha bármi baj lenne a vissza utiköltség és bár elég szűkösen kell élned az első hónapban éhen nem halsz...az első fizu után meg nincs probléma. (a segédápolók kapnak kb 60-70-et anyu ahol mosogat 100.000-at kap kézhez)
2012. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!