Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánorvosnál is kiderül, ha...

Magánorvosnál is kiderül, ha nem "játszik" a TAJ kártya? Úgy értem kötelessége jelenteni, vagy tőle függetlenül kiderül, vagy őt csak a pénz érdekli?

Figyelt kérdés
Nem akarok potyautaskodni, inkább fizetek érte, és amúgy is az "ingyenes" hálózat szaktanácsaival kitörölhetem.

2012. jún. 25. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:

1 magándoki el se kéri a taj számod

2 tök mindegy, hogy úgymond potyázol-e vagy sem, mivel a nav mindenképp behajtja rajtad, ha nem fizetsz

2012. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ahol eddig voltam magánorvosnál ott bizony elkérték a taj kártyát. Főleg, ha valami gyógyszert ír fel receptre, azt sem tudja megtenni a taj számod nélkül.

Viszont sajna nem tudom, hogy a számítógép kijelzi-e neki, hogy lejárt már a káryta :(

2012. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tőlem is mindig kérte a TAJ számot is a magándoki.
2012. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Tőlem a magándoki sose kérte el.De ha el is kéri nincs gáz mert fizetsz azért hogy megvizsgáljon,szóval nincs köze hozzá hogy van e TB-d vagy nincs!
2012. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-esnek:

Csak úgy derül ki, ha használatban van. Biztosított alapesetben mindenképp, mivel azért kell fizetni a társadalombiztosítást, de magánorvosnál? Ugyanis pont ez volt a kérdés.

2012. jún. 26. 13:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Többieknek kösz, sejtettem, hogy kell recepthez. De még így se tiszta, hogy kiderül-e.
2012. jún. 26. 13:14
 7/10 anonim válasza:
Természetesen kiderül,mert a gép kifogja írni de annyit fog mondani hogy nincs rendben a TB-d de attól még el fog látni mivel fizetsz érte.
2012. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7.nek:

kösz, eddig vágtam a történéseket, az érdekelne, hogy ezzel automatikusan megtudja az oep a problémát, teszem azt receptírásnál vagy valamikor ha használja a számot , vagy csak úgy ha az orvos jelez feléjük, mivel kötelessége

2012. jún. 27. 11:03
 9/10 anonim válasza:
Amikor én voltam orvosnál,akkor nekem is kijelezte a gép hogy nincs TB-m.A doki adott egy papírt róla hogy nincs tb de semmi nem fog történni!Ne aggódj :)(7. voltam)
2012. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösz:)adott egy papírt? ez jó:)
2012. jún. 28. 02:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!