Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tud e vki ilyen intézmény? és...

Korpa Tünde kérdése:

Tud e vki ilyen intézmény? és Mennyibe kerül körülbelul? Vagy érdemes pénzt adni az ápoloknak?

Figyelt kérdés
Édesapám agyvérzést kapott az orvosok szerint 60%-os mértékűt.21 napig feküdt intenzív osztályon. Jelenleg Siklóson rehabilitálják. A problémánk az hogy nem tartjuk úgy hogy jól bánnak vele, ill. hogy odafigyelnek rá ahogy azt elvárnánk az ő állapotában. Magánklinika jutott az eszembe.
2012. jún. 23. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáljátok felhívni a Telki Klinikát illetve a honlapon nézelődni.

Jobbulást Édesapádnak!!!

2012. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ápolóknak hiába adsz pénzt.

Ha pisilni és enni sincs idejük, akkor lóvéval sem lesz és nem mindig könnyű megjegyezni, hogy mikor ki ad valamit, ha sok a tennivaló.

Ezt mondom én, aki lelkiismeretes ápolóként dolgoztam (valamikor).

Tehát semmiképp se adj pénzt, mert attól nem változik a helyzete apukádnak.

Az otthonápoláson gondolkodnék el, szakképzett ápolónővel persze. Persze, nem írtad, hogy jelenleg milyen állapotban van, hisz az hogy otthon/intézményi keretek közt folyjon az ápolása, ettől is függ.

2012. jún. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ma beszeltek batyamek az orvossal kozel 4 het elteltevel kaptunk valaszokat, apukam nagymertekben serult a bal agyfelteke teljesen, lehet agyhoz lesz kotve vegleg, nem tudom mi legyen de utana nezek mindennek, koszonom megegyszer, nem adjuk fel!
2012. jún. 26. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!