Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Többször benőtt a körmöm, és...

Többször benőtt a körmöm, és ha meg is gyógyul pár hónap múlva visszatér. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 2-3 éve szenvedek a lábammal. A nagy lábujjamon mindig benől a körmöm. Az egész úgy kezdődött, hogy egyszer leesett az egész körmöm és utána rosszul nőtt ki. Már kétszer voltam sebészeten, legutóbb egy égetéses technikát alkalmaztak és az nagyon hasznos volt. Fél évig nem volt gondom. Most megint visszatért, odanőtt a vadhús. Többször 'megműtöttem' magamnak, de sajnos ismét visszajött. Itt a nyár és nagyon zavaró ha pl papucsban vagyok. Lenne valami végleges megoldás ? Egyéni tapasztalatok?
2012. jún. 23. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógypedikűröshöz menj el. Szépen megcsinálja és tud feltenni körömszabályzót. Ez egy kis lemez, ami nem engedi benőni a körmöt, tereli jó irányba.
2012. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lézeres műtét eddig hátom ismerősömnek jelentett végleges megoldást, csak 50 ezerbe került lábanként, ha jól emlékszem. szerintük megérte.
2012. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem 12 ezerért csinálták meg lézerrel Tiszaújvárosban. nincs vele azóta problémám, és az orvos szerint 100 páciensből 100 nak nem volt vele később semmi baja.
2012. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!