Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A gerincsérvet csak műtéttel...

A gerincsérvet csak műtéttel lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel magától nem nagyon fog elmúlni, ezért igen.
2012. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sérv nagyságától is függ.

Használhat a súlyfürdő és a gyógytorna is.

2012. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem 3éve azonnali műtétre küldtek,amit nem fogadtam el.Komáromba egy csontkovács rendbe rakott 1 hét alatt.azóta is jól vagyok,persze jobban vigyázok magamra.
2012. jún. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a porckorong sérvre gondolsz nem csak műtét a megoldás. Bátyámnak 3 is van egyszerre, tiz éve diagnosztizálták, azonnali műtétet javasoltak! Nem engedte. Azóta tényleg mindent kipróbált, csontkovács, torna stb, de természetesen minden évben volt egy két kritikus hét amikor szenvedett (kiújult neki). Most is épp orvoshoz ment mert már alig bir járni. viszont egy ismerős ajánlott egy új módszert, amivel 3 nap alatt rendbeteszik a Péterfy S u-i klinikán. Valami spéci eljárással valamit befecskendeznek a sérv mellé ami visszanyomja azt. Az ismerősöm sokat szenvedett a sérvétől, pénteken bement a kórházba és vasárnap haza is mehetett saját autóval, és azt mondta mintha sose lett volna semmi baja olyan jól lett. Igaz ez az műtét nélküli módszer 67000 Ft, de állitólag megéri.
2012. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha , ki van szakadva igen ! Műtét ! Ha nem manuálterápia !Írj, ha ez éerdekel !
2012. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!