Minden orvos ilyen?

Figyelt kérdés

Elnézést a kérdésért, lehet kicsit ostoba, de engem furcsán érintett. Nemrég volt egy kisműtétem, és mikor altatásból kezdtem magamhoz térni, ott volt mellettem az orvos. Fogta a kezemet, bátorított. Még a könnyemet is letörölte.

Nekem ez a viselkedés kicsit furcsának tűnk. Ja, és a doktor nem felkért volt.

Szerintetek?


2012. jún. 13. 15:52
 1/9 anonim válasza:
Ez nagyon ritka.
2012. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát tényleg ritka az ilyen orvos,örülj neki,hogy nem valami érzéketlen tus..t fogtál ki.Ha nem éreztél semmi tolakodót a viselkedésén,akkor semmi gond:)
2012. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Tényleg ritka az ilyen orvos.De örülni kell annak,hogy vannak még ilyenek is.
2012. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg ritka de még vannak ilyenek.
2012. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem mindegyik ilyen. De te egy jó lelkű dokit fogtál ki! :) Inkább egy ilyen, mint egy olyan akit én fogtam ki... :S
2012. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, örülök, hogy nem érzéketlen tuskó, de valahogy furcsa volt ahogy törölgette a könnyeimet. NEm volt tolakodó, csak hirtelen olyan simogatásnak tűnt... Nem tudom. Kicsit furcsa volt. Még nem hallottam ilyet. Aztán lassan esedékes az ellenőrzés, és egyre többször jut eszembe, ez a sztori.
2012. jún. 13. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eü-ben dolgozom, és én is adok arra, hogy aki a "kezem alá" kerül, azzal emberségesen bánjak. Vizes zsepivel letörlöm a hányingeres beteg arcát, beszélgetek, ha valaki fél, fogom a kezét. Ettől még nem akarok tőle semmit, csak emberséges próbálok lenni. Ne láss bele többet, mint ami. Egy kedves, tiszta szívű, érző ember, aki megmaradt embernek, és nem szalagon futtatja a betegeket. Örülj a szerencsédnek, hogy ilyen emberrel találkoztál!
2012. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Egy percig sem gondoltam, hogy akar tőlem valamit, csak akkor, ott olyan jól esett, hogy így bánt velem. De mire normálisan tudtam gondolkodni, kitisztult a fejem az altatótól, már este volt. És másnap már másik orvos volt. És nem is tudtam neki megköszönni. Ha az ellenőrzésen előhoznám, és megköszönném, lehet nem is emlékezne rá. Lehet kár lenne bolygatni az egészet.Nem akarom, hogy neki kellemetlen legyen.

Félreértés ne essék, van egy kisgyermekem, és boldog párkapcsolatban élek. Csak akkor jól esett a plusz törődés.Gondolom ezt megértitek. Nem akarok semmit belemagyarázni,csak nem gondoltam hogy ilyen orvosok is vannak. Kíváncsi voltam a tapasztalatokra, mert eddig nem sok orvossal találkoztam, szerencsére.

Örülök, hogy még vannak ilyen egészségügyis doldozók. Mert ugye a jó példát nem kürtöli szét a sajtó, tv...

2012. jún. 13. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Ritka az ilyen, de nekem is volt szerencsém egy ennyire empatikus dokihoz. Nagy fájdalmaim voltak, elsírtam magam, ő odajött és megfogta a kezem, amíg egy másik doki "kínzott". Szintén nem felfogadott doki. Én abszolút nem éreztem kellemetlenül magam, nekem az jött át, hogy a doki csak szimplán emberséges. Jól esett ez a gesztus. Fiatal doki volt, még nem égett ki. Szóval létezik ilyen.

De azt csak te tudod eldönteni, hogy ott abban a szituban mi lehetett a szándéka a dokinak. Lehet, hogy volt hátsó szándéka, lehet hogy szimplán ennyire rendes, neked kell érezned.

2012. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!