Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A 15. kerületi lakosok melyik...

A 15. kerületi lakosok melyik kórházba tartoznak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ez attól is függ mi bajuk...de döntően a a Károlyi-Árpád, Uzsoki
2012. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Azt esetleg nem tudod, hogy lehet-e választani ha mindkét kórházban van-e ugyanaz az osztály? Hogy van-e Károlyiban endokrinológia, mert nagyon szeretnék bekerülni az Uzsokiban egy ismerősöm orvosához, már nem szeretnék vaktában lövöldözni az eddigi rossz tapasztalataim után...
2012. jún. 7. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarországon mindent lehet:) Főleg ha vki orvoshoz megy...de ehhez kell némi kapcsolat.


Most visziont vmiért nem tudom megnyitni az uzsoki honlapjaéát, de ott leszokták írni,hogy a különböző osztályoknak mik az ellátási területei, mert nem mindegyiknél fogadnak 15. kerültieket...ezért mondtam,hogy attól függ mi a bajod.


Hívd fel őket és kérdezd meg, illetve ha a háziorvosodnál kijárod, hogy oda adja a beutalót,akkor szerintem sima ügy, mert ha jól tudom az beutalóköteles...gondolom.

2012. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát amit megtanultam, hogy Magyarországon nem mindent lehet ami az eü-t illeti:D Beutalót bárhova adhat a háziorvos, csak épp nem fogadják el ha nem oda tartozom... Köszönöm a válaszokat, akkor valószínű egy telefon lesz a vége.
2012. jún. 8. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!