Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tetoválás gyógymasszőrnek?

Tetoválás gyógymasszőrnek?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy gyógymasszőr tanfolyamra szeretnék jelentkezni, de nem tudom mennyiben befolyásolja a tetoválásom azt hogy később a masszőrködés területén elhelyezkedjek?Csuklómon 2 szó és az alkaromon a hajlatnál egy kisebb minta található amik látható helyen vannak.Igazából nem is gyógymasszőrként szeretnék tovább tanulni hanem masszőrként, saját vállalkozásban később.De egyelőre ezt a tanfolyamot választottam, esetleg a gyógy mellett egyéb különleges masszázsfajtákat is tanulnék.

2012. jún. 6. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nem lesz abból, hogy tetoválásod van.
2012. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek a karja és a háta végig ki van tetoválva, és úgy masszőr, mégis el tudott helyezkedni. Mondjuk mikor jönnek hozzá a nagyik szoktak nézni, de már gondolom megszokták:D
2012. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ettől nem tartok hogy a vendégek furcsállnák, hiszen a környezetemben sokan már mondogatják hogy igénybe vennék a masszőrtudásom,ha tényleg elvégzem a tanfolyamot.Inkább a vizsgától, vagy attól félek hogy a vizsgáztató, oktató rossz szemmel nézi....Bár én nem értem, hogy egy irodai dolgozónál is miért gond egy tetoválás, ha nem koponyát és egyéb furcsább dolgokat ábrázol...Mert egy emléktetoválás is lehet szép és igényes..
2012. jún. 7. 22:27
 4/5 printyoke válasza:
És mi ha tetoválásod van? Úgyis a legfontosabb az hogy jól végezd a munkádat és meg legyenek elégedve veled a pánciensek.
2012. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

printyoke:


Tényleg vannak olyan eü-s szakmák, ahol nem lehet tetoválás, vagy legalábbis nem látható helyen.

2012. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!