Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyet lehet? Kisgyermeknek...

Ilyet lehet? Kisgyermeknek éjjel nyugtató, mert sír? (kórház)

Figyelt kérdés
Kisfiam (2 éves) szerencsésen talált valahol egy 5-ost, amit lenyelt. Hányt, fulldoklott. Hivtuk a mentőket, a válasz, vigyük be. Beértünk a kórházba, kijött egy ápoló, hogy várni kell, mert nem tudják hova kell ezzel menni. Közbe ugye, tovább fulldoklott. Megnyomtuk a vészcsengőt amire senki nem reagált. Már két órája vártunk, mire behivtak röngenre, kiderült megakadt a torkába ugye. Fél óra mulva bevitték, elaltatták, kiszedték. Felébredt, egy órán keresztül sirt, mert szomjas volt. Többször bekiabált a nővér, hogy mostmár fejezze be, mert be lesz rakva a kiságyba. Kilencig van látogatás, aztán haza zavartak. Másnap reggel mondta egy anyuka, aki egész éjjel bent volt, hogy felkelt éjszaka a kisfiam és üvöltöztek vele, nagyon durván, amitől ugye mégjobban sírt, aztán nyugtatót!!!! adtak neki. De mire ezekről értesültem, a nővérek szerencsésen elhuzztak.

2012. jún. 4. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hogy a nyugtató mennyire volt jogos de, tény, iszonyat bunkók!
2012. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az biztos. Én meg még csodálkoztam, hogy tiszta nyugot volt amikor mentem...
2012. jún. 4. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérd számon a főnővérnél, vagy a főorvosnál.
2012. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az lesz. Reggel ott volt a főorvos, csak addigra megint anmyira sirt a babám, hogy haza akar menni, hogy nem tudtam vele beszélni.
2012. jún. 4. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha indokolt akkor a gyermeknek is lehet nyugtatót adni. nem egy gyermeknek adtak már Xanaxot műtét után pl nekem

Az azért van,hogy egyrészt ne mászkáljanak/sírjanak. Másrészt meg a te hiányod is felzaklathatja.

2012. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem volt műtétje. Én ezt értem, de amikor reggel vizit volt, akkor is sirt. Ott volt egy fiatal ápolo, oda ment hozzá, lehuzta a rácsot m, beszélt vele és elhallgatott.
2012. jún. 4. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:

mondjuk azt nem értem, hogy miért mentél haza?? engem 10 lóval sem tudtak volna elvonszolni onnan, az tuti.


meg kicsit sántít a dolog nekem.. fuldoklik a gyerek, és nem foglalkoznak vele... háááát, fura.

2012. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem volt választásom. Örültem, hogy addigra elaludt. Ha leállok veszekedni, felébred és megint sír.

Ha sántit, ha nem, ez volt. Mondom a vészcsengőt megnyomtam, arra sem jött ki senki...

2012. jún. 5. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sürgősségi sebésznek tanulok de énis adtam volna neki az vagyok aki a xanaxosat írta ..

Mert sokkal fontosabb a nyugalmi állapot megtartása minthogy kárt tegyenek magukban :// És azért elég szar lehetett neki h nemvoltál ott ://

2012. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!