Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mien kamubetegséggel lehet...

Mien kamubetegséggel lehet elmenni orvoshoz amivel kiir és nem veszik észre hogy kamuzok?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog, de muszály egykis szabadság mert levagyok merülve nagyon :8
2008. ápr. 25. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Hasmenés,hányinger,rossz közérzet."Este lázam volt"..
2008. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mindenhol van mostanában egy kis hasmenéses vírus...Jó pihenést!
2008. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Suliból vagy munkahelyről? Én meg szoktam neki mondani pl. "nincs munkánk és elküldenek szabira, de nekem már így is kevés szabim van, írjon ki táppénre" vagy "közbejött egy külföldi utazás, de nincs annyi szabim". Én meg szoktam neki mondani az igazat, minek hazudjak, hogy ez meg az a bajom, aztán meg küldözget vizsgálatokra, az jobb?
2008. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt mondd meg neki, hogy idegileg ki vag készülve, ezt nem bírod tovább. segítsen, hogy legalább néhány napig ne szóljon hozzád senki ...
2009. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!