Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért lehet, hogy nem tudok...

Miért lehet, hogy nem tudok rendesen írni?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött az egész. Régebben még nem volt ilyen problémám, csak most jelentkezett. Amint elkezdenék írni, elkezd remegni és begörcsölni a kezem, így elég rondán és kis betűkkel is írok, amiért a szüleim és a tanáraim is szóltak már. Egyszerűen nem tehetek róla, próbálok szépen írni, de nem megy. Szerintetek mitől lehet? Lehet ezellen tenni valamit? Kérlek Titeket, hamar írjatok, mert már nem tudom, mihez kezdjek ezzel, és a kezem is már egyre jobban fáj. :/
2012. máj. 29. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Stressztől, idegességtől szokott ilyen előfordulni.
2012. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezekről tudtam, csak mostanában nem nagyon voltam sem stresszes, sem ideges, úgyhogy emiatt nem tudom, mitől lehet.
2012. máj. 30. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Sport, diéta ,táplálékkiegészítő, élvezeti szerek,gyógyszer, droghatás (esetleg brahiból becsempészte vki)

Igaz Rád valamelyik?

2012. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Régebben többet ettem, mint most, talán ez valamennyire kapcsolódik a diétához, de ez sem szándékos.
2012. máj. 30. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak az írással van baj, vagy más mozgásban is előjön?

A stressz nem mindig egy nagy dologtól van, sokszor a több kicsi baj jobban leszívja az energiáidat. Miért eszel kevesebbet? Szomorúság? bánat? csalódás?

2012. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát eddig még csak az írással volt probléma. Tulajdonképpen csak a kezem remeg.

Egyébként semmi nagyobb csalódás vagy bánat nem ért, ami miatt kevesebbet ennék, csak szimplán nem vagyok éhes, de ez nem hiszem, hogy kihatna a kézremegésre. Vagy lehetséges?

2012. máj. 31. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Sérülés a kezeden,régebbi törés? Ha az se, akkor menj el a háziorvosodhoz.
2012. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem volt semmi komolyabb baja a kezemnek, és nem is tört el, de az orvoshoz mindenképpen el fogunk menni. Köszönöm szépen. :)
2012. máj. 31. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!