Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet ez nagyon fáj és...

Mi lehet ez nagyon fáj és semmit se értek?

Figyelt kérdés
Mielőtt elítélnétek nem akartuk elvetetni a babát! Abortusz után 2nappal lett egy fertőzésem utána azt mondta az orvos hogy szeretkezhetünk a barátommal mert fertőzést akartuk elkerülni de sajnos nem sikerült . Hát szeretkeztünk de én mondtam hogy így először csak gumival mivel félek tőle előtte persze zuhanyoztunk és gumit is

2012. máj. 25. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
abortusz után jó pár hétig no szex! Nekem missed ab-om volt ugyhogy tudom. A kérdést amugy nem értem? fáj a szex? Mikor volt az abortusz_?
2012. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt mondták h szabad a sex mert csak a fertőzés veszély miatt nem lehetett nagyon óvatosan csináltuk és igényesen. Hétfőn volt. vérezhetek ettől és görcsölhetek ?
2012. máj. 25. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:

abortusz után szabad a szex?????? na ilyet még nem hallottam.

ide ird kérdésedet és azonnal válaszolnak [link]

2012. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
regisztráltam de nemértem hogyan kell használni ezt az oldalt !
2012. máj. 25. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Abortusz, missed ab és minden alhasi műtét után az érvényes, hogy, ha két hétnél tovább tart a vérzés, ha a vérzés meghaladja a normál menstruáció szintjét, ha a görcsök annyira erősek, hogy nem enyhít egy fájdalmocsillapító, ha a lázad 38 fok vagy több, vagy ezek közül bármi, akkor azonnal orvos!
2012. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
orisási húsdarbok potyogtak belőlem .. kiderült h a gyerek darabjai ccsináltak mégegy kaparást .. ha nem esnek ki a húsdarabok akkor nemis tudom mi lett volna .. mert ezek a idiota orvosoknek nem nevezném őket aztmonfdták hugyuti fertőzés !
2012. máj. 30. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen. Nagyon sajnálom. Mihamarabbi felépülést kívánok. Remélem lehet majd még babád.
2012. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!