Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez elég ok lenne az orvosváltá...

Ez elég ok lenne az orvosváltásra vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

A háziorvosom a gyermekei születése előtt sebész szakorvos volt, és ahogy hallottam, nagyon jó. De az utóbbi időben akadtak problémáim vele:


1. Elmentem hozzá, hogy van egy duzzanat a nyálmirigyemnél. Elküldött vérvételre, majd megmondta, hogy ez nyálkő, meg kell műteni. Elmentem a szájsebészetre, és majdnem hülyének néztek, hogy mit keresek ott, mikor ez csak egy sima nyálmirigyduzzanat. Sok folyadék és savanyú ételek, és kész.


2. Anyukámnak is ő a háziorvosa. Elment hozzá, mert nagyon be volt dagadva a lába és alig tudott menni. A kedződiagnózis trombózis előtti állapot. Kapott vérhigítót, otthon volt 2 hétig, aztán mondta neki a doki, hogy csonthártya gyulladás. Ezzel is kezelte, így sem múlt el. Elment az üzemorvoshoz, és ő állapította meg, hogy Baker ciszta, elég súlyos állapotban.


3. Ezen kívül ha fél 8ra van kiírva a rendelés megkezdésének időpontja, akkor 9kor kezd jó esetben rendelni.


Elég ok lehetne ez az orvosváltásra?


2012. máj. 21. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek elég extrém esetek, nem feltétlen ismeri fel egy háziorvos, hogy mi a gond,ezért küld tovább. Az enyém is van, hogy elmondja, mi a gyanúja, továbbküld, ahol kiderül hogy nem is az. De hát ezért küldött tovább, hogy kiderüljön, és hát ugye tudom, hogy nem szakorvos....

A csúsztatott kezdés nagyon dühítő lehet, 9 előtt ne menj hozzá :) Én ezekért nem váltanék orvost.

2012. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát amit anyukáddal művelt az mindenképp elgondolkodtató... Megvizsgálta egyáltalán?
2012. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A háziorvosok nagyrésze csak a náthát meg a nyílt törést ismeri csak fel...
2012. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!