Kullancs fertöz?

Figyelt kérdés
Pénteken megcsipet egy kullancs vagyis rám ragadt vasárnap vettem észre és kihuztam a körmömel de nem ragaszkodot nagyon könnyedén kihuztam nem mozgot lehet megvolt már dögölve nem ugy nézet ki minta megszivta volna magát vérel nagyon kicsi volt ez fertözhet?Ugy láttam hogy ne maradt benne a feje. Vagy esetleg honnan tudom meg hogy mégsem jöt ki a feje?

2012. máj. 21. 00:39
 1/1 polarbeer válasza:

Az, hogy bent maradt-e a feje, vagy sem, azzal ne törődj! Az egészséged szempontjából mindegy!

Azt figyeld, hogy a csípés helye piros marad-e. Ha mondjuk a csípés utáni 5-6 nap után is látszik a nyoma, sőt, az egy nagy piros folt, akkor van baj!!!! Go to doki!

Ellenkező esetben semmi :)

2012. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!