Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet ez? Ideggyulladás,...

Mi lehet ez? Ideggyulladás, bőrbetegség, vagy allergia?

Figyelt kérdés

4 - 5 hete nagyon leégett a hátam. Azóta le is hámlott de a gerincemen a derekamig és a lapockáimon időközönként, kibírhatatlanúl viszked. Ha megállom hogy nem nyúlok hozzá (ez kifejezetten nehézemre esik) akkor enyhe vagy tompa viszketésen kívűl nincs semmi de ha megvakarom az maga a pokol utána. Voltam házi orvosnál 2x is írt fel ideggyulladás csökkentő kapszulát (Milgamma) és gyulladáscsökkentő kenőcsöt (Dermovate). A bőrgyógyász sem lát elváltozást, nem foltos nem piros. Tőle újabb kenőcs (Elcomos). Én viszont száraznak érzem, amikor lehajolok a földig, akkor húzódik a hátamon a bőr.

És még egyik szakember sem mondta meg mi lehet ez!

Eddig a Lóbalzsam hűsítette a leginkább a viszketést de az is csak ideig óráig.



2012. máj. 19. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a lóbalzsam hűsítette, én ideg gyulladásra gondolnék, arra meg tökéletes gyógyszer a Milgamma. A rozmaring, vagy a borsmenta forrázata is enyhén tonizáló hatású, de nagyon jót tenne az orbáncfűből készített tea is. A táplálékodban legyen sok B vitamin.
2012. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!