Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Éjszaka meg ma is fájt/fáj a...

Éjszaka meg ma is fájt/fáj a púpom meg mellette meg néha azzal egy vonalban. Nem mindig fáj, meg van hogy belenyilal. Lehet hogy meghúzódott vagy ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 09:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam kb 140-150 felülést.100 rendeset, meg 40-50 olyat h feltettem a lábaimat az ágyra és úgy ültem fel hozzá, meg 45 fokos szögben. Nem tudok kiegyenesedni mert az is fáj egy kicsit meg érzem a hasamba az izomlázat.
2012. máj. 18. 09:30
 2/4 A kérdező kommentje:
*köldököm
2012. máj. 18. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Fokozottan, és óvatosan dolgozz rá az izomlázra. Kell a rámozgás, az izmok nyújtása, de ne tedd ugyanolyan intenzitással. Igyál sok tiszta vizet. Az edzést követően egyél meg 1 kanál kristálycukrot. Erre a májnak van szüksége. Vegyél egy meleg fürdőt, amibe levendula olajat teszel, vagy tengeri sót.

Ne jajgass, nem vagy halálos beteg!

2012. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jajgatok csak ilyen még soha nem volt felülés után. Meg amikor belenyilal a köldökömbe néha lentre is belenyilal. Plusz a köldökömbe vmi fehér van de nem hiszem hogy fertőzés mert nem is voltam strandon. Azért köszönöm a segítséget! A forró fürdőt mindenképp kipróbálom.
2012. máj. 18. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!