Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel érdemes elmenni dokihoz?...

Ezzel érdemes elmenni dokihoz? Köhögök, enyhén fáj a torkom, folyik az orrom.

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 21:47
 1/4 anonim válasza:
Hát én ilyennel nem szoktam elmenni .. de azt te tudod hogy van e olyan erős immunrendszered hogy legyőzd vagy kell valami gyógyszer.. iszogass forró teát.. legyél otthon ha megteheted ..és szerintem egy pár nap múlva kutya bajod sem lesz :)
2012. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azóta pihentem 1 hetet :) de még mindig köhögök,de a gyógyszert nem váltom ki,anélkül is meggyógyulok,teát meg iszom köszi :)
2012. máj. 21. 21:01
 3/4 alfakakas válasza:
Én Nem mennék el.Ha a lázad eléri a 38,5-öt akkor kell elmenni addig csak kezeld.
2012. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nicola73 ***** válasza:
Én már 4. hete köhögök, köpködök, náthás is vagyok néha. 2 hétig vártam majd elmúlik. Nem múlt akkor a körzetim felírt Ceclort amit 8 napig szedtem és a helyzet ugyanaz. Megnyugtatlak van aki már 6. hete szenved. Nem tudom mi ez de már én nagyom unom, de ha újra dokihoz mennék vele megint kapnák antibiótikumut. Amit tudok ajánlani és nekem bevált, lehet kapni propolisz méz tintúrát kivonatosan. Langyos vízbe csöpögtetsz és gargalizálsz vele. A porpolisz elpusztítja a baktériumokt, sőt még a vírukok ellen is hatásos. Kamilla tea is jó. Meg sok méz mert abban sok a vitamin. Többet én se tudok. Ki kell várni a végét.
2013. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!