Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Át nyúltam az üvegen és szét...

Át nyúltam az üvegen és szét vágtam a kezem? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Szóval a történet tegnap délután volt hogy fel idegesítettem magam... belevertem 1-et az ajtóba és véletlen az üveget találtam el, erre ki tört az üveg és szét vágta a kezem...

A problémám azzal van hogy szerintem nagyon megvághatta mert kb 4mm mély ( 3cm széles ) és folyamatosan genyedzik , illetve 2-3 óránként vérzik is még.. :/ orvos közelben nem vagyok de fater azt mondta hogy lehet össze kéne varratni.. :/ mit tudok ezzel csinálni? valami gyógymód hogy hamarabb forjon össze? Kérlek titeket segítsetek.. :/


2012. máj. 10. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Uram fia!

Orvos! Az üveg úgy szét vágja a bőrt, meg alatta mindent... Apróbb szilánkdarab is simán maradhat még benne....


Azért apádnak már kéne legyen ennyi esze, ha neked nincs is.

2012. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orvos minél előbb!

Ki kell tisztíttatni, felmérni az esetleges károsodást: ha szerencséd volt, nem sérültek az inak, Tetanus injekció.

Varrni meg lehet, hogy már késő, ha nagyon roncsolódtak a sebszélek,hiszen sok idő eltelt. Végső esetben újra felvágják. Ott van még a vérmérgezés is…

Ezek a legrosszabb variációk, de mindenképpen sebészet!

2012. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ilyesztegetni akarlak de ebből komoly bajod is lehet vérmérgezés különböző fertözések ugy hogy a legrövidebb időn belül orvoshoz kellene menned kitisztitják a sebet össze huzatják és ha nem kaptál mostanában tetanusz injekciót akkor azt is fognak adni ezzel nem lehet játszani!
2012. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostmár jobb lett.. :) nincs feldagadva, mostmár szépen be is varrasodott.. :) de köszönöm a válaszaitokat.. :) Orvoshoz nem tudok el menni sajnos.. :/ nem csináltam vele semmit csak ki töröltem nedves szivaccsal (Köszönet az üzenetért) és most így jobb lett.. :)
2012. máj. 11. 19:48
 5/5 anonim válasza:

13 vagyok.Ez nekem 4 éve volt.Kb. ugyanez.Csak a tesóm idegesített fel.1 cm-re az ütőeremtől.Én akkor sót raktam rá.És az viszonylag gyorsabban segített.


De igen! Sűrgősen össze kéne varratni!

2012. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!