Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A c-vitaminra lehet alkoholt...

A c-vitaminra lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Konkrétan a béres 500mg-os c-vitaminra gondoltam!

2012. máj. 8. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez olyan, mint ha azt kérdeznéd, hogy lehet-e piálni a zöldbabfőzelékre...
2012. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bensdorp ***** válasza:
25%

Hát azért nem pont olyan kérdés, már megbocsáss... Nem mindegy, hogy mely anyag mely mennyisége mellett szeretnénk alkoholt fogyasztani.


De a kérdésre válaszolva: lehet C vitaminra alkoholt fogyasztani, igen. Mi több, az alkoholistáknak jóval nagyobb a C-vitamin igénye, mivel az alkohol vitaminhiányt idéz elő.

2012. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyetértesz velem, hogy lehet, tehát triviális a kérdés, akkor nem értem miért akarsz vitát generálni?! Válaszolj a kérdésre és ne az én válaszom kritizáld, amivel egyébként is egyetértesz...
2012. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bensdorp ***** válasza:
25%
A válaszod első felével egyetértettem, a második fele viszont marhaság volt, így megcáfoltam. A kérdésre pedig adtam egy korrekt választ.
2012. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek okíts?! Miért marhaság a hasonlat, hogy 2 teljesen általános és ártalmatlan dolgot összehasonlítok? Pont olyan, mintha azt kérdezte volna, hogy a dinnyére ihat-e sört... A c-vitaminra szüksége van a szervezetnek és a felesleg a vizelettel kiürül, az alkohollal nem lép reakcióba... Tehát olyan, dolog, mint egy főzelék vagy dinnye amit megeszik és igen, ihat rá...
2012. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Problem?
2012. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én ebben nem lennék olyan biztos.. :D én ha szedek vitamint-akár c vitamint,vagy multit,és arra iszom rá sokkal hamarabb kap el a pia..
2012. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!